Premium foto - tworzymy z pasją

Szybki kontakt

Marcin Czyżewski
tel. +48 660 214 914
e-mail: mc@premiumfoto.pl

Łukasz Czyżewski
tel. +48 600 928 746
e-mail: lc@premiumfoto.pl

O nas

Połączenie wiedzy oraz doświadczenia dwóch pasjonatów fotografii stało się inspiracją do utworzenia firmy zaangażowanej w obrazowanie otaczającej nas rzeczywistości z dużym poczuciem estetyki.

Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii z zakresu ślubnych reportaży i zdjęć plenerowych, fotografii dziecięcej (niemowlaki, chrzty, roczki, komunie) oraz rodzinnej (portrety pokoleniowe, drzewa genealogiczne). Szczególnie traktujemy ważne chwile w życiu wzbudzające emocje po które dzięki nam, można sięgnąć w przyszłości.

Wykonujemy fotografie na potrzeby promocji i marketingu: panoramy sferyczne, wirtualne wycieczki, zdjęcia produktów i obiektów do folderów reklamowych oraz witryn internetowych.
Zajmujemy się również fotografią specjalistyczną: zdjęcia lotnicze miast, gmin, zabytków, założeń technologicznych, krajobrazów oraz zdjęcia wykonywane metodami alpinistycznymi w celu dokonania ekspertyzy trudno dostępnych, zagrożonych elementów obiektu (kominy, słupy, maszty, silosy, budynki zwykłe, sakralne i zabytkowe)

Tworzymy z pasją?
Tworzenie stron www: themedia.pl panoramy 360°| o nas| fotografia| kontakt| polecamy| blog